Kolagenové neinvazivní výplně a infúze s Laserovou stimulací 

Představujeme první neinvazivní aplikaci kolagenu až k dermis. Jihokorejská firma Dermarssance vymyslela High-tech patentovanou revoluční metodu, jak vpravit čistý kolagen do pleti, aniž byste museli navštívit plastického chirurga a zavádět jehly do kůže. Forma podání kolagenu v plátech je 10x účinnější oproti séru a 15x oproti gelu. Plát má 30 vrstev tenkých kolagenových vláken navrstvených na sebe. Je vyrobena technologií Revolution Fibers, která získala řadu ocenění za svůj inovativní vývoj v kosmeceutice. Jedná se o TOP produkt v anti-aging péči. Nic víc v rámci doplnění kolagenu neivazivní metodou neexistuje. Pokud Vás trápí viditelné znaky stárnutí pleti a vrásky, rozhodně vyzkoušejte kolagenovou kúru.


Jaké jsou účinky po aplikaci?

Podpora  vyhlazení jemných vrásek a blokace vzniku nových

(3D) obnova kontur

podpora tvorby vlastního kolagenu

zpevnění a vyhlazení pleti

zvýšení elasticity a pevnosti kůže

rozjasnění a hydratace pokožky

zlepšení vzhledu jizev

regenerace kůže po UV záření


Kosmeceutická "náplast" je unikátní tím, že je doslova "ušitá" z kolagenu a to speciální nano technologií, je tvořena z nanovláken obsahujících komplexní kolagen. Ten tvoří solubilní a hydrolyzovaný kolagen. Solubilní kolagen efektivně pracuje na povrchu a v nižších vrstvách kůže. Naopak hydrolyzovaný kolagen je naštěpený tak, aby prošel až k dermis.

Náplast se vstřebá před Vašima očima okamžitě hluboko do kůže. Pro představu: tloušťka náplasti je stejná, jako kdybyste 1 vlas podélně rozřízli 300x. Jednoduše řečeno, tím že je náplast tak tenká a složená jen z funkčního kolagenu, dochází k absolutnímu vstřebání, které je srovnatelné s injekční aplikací. 

Běžný kolagen se obvykle do hloubky z podstaty věci ani nedostane, protože jeho molekuly jsou příliš velké.

Pláty obsahují 798 900 ppm kolagenu a 199 700 ppm hydrolyzovaného kolagenu. 

Kolagenová infuze ve spreji, které jsou s plátky kombinování jsou skvělé  řešení pro udržení mladistvého a zářivého vzhledu! S obsahem 2 různých velikostí kolagenu typu I (více než 93,95 %) je tento sprej speciálně navržen tak, aby posílil kožní bariéru a zlepšil elasticitu pokožky. 

To z něj činí základní produkt ve Vaší každodenní péči o pleť. Má hned několik základních účinků proti stárnutí: liftingový efekt, hydratace, rozzáření pleti, zlepšení elasticity a posílení kožní bariéry. Sprej obsahuje kombinaci přírodních složek včetně hydrolyzovaného elastinu, hydrogenovaného lecitinu a 6 speciálních rostlinných extraktů.

Klíčovou aktivní ingrediencí je kolagen (939 269 ppm), protein přirozeně přítomný v naší pokožce, který je zodpovědný za udržení její pružnosti a pevnosti.

Hydrolyzovaný kolagen (50 ppm) je forma kolagenu, která byla rozložena na menší fragmenty, což usnadňuje vstřebávání do pokožky. Pomáhá zlepšovat elasticitu pokožky a redukovat známky stárnutí.

Oba kolageny pocházejí z ryb, které žijí v hlubokých mořích Nového Zélandu.

Ceramid chrání pokožku před škodlivými látkami, podporuje kožní bariéru, je ideální i na citlivou pokožku.

Morušovník bílý je známý svou schopností rozjasnit pokožku a zlepšit její celkový vzhled. 

Je také schopen pomoci snížit výskyt tmavých skvrn a hyperpigmentace.

Granátové jablko je bohaté na antioxidanty a vitamíny. Pomáhá chránit pokožku před škodlivými vlivy životního prostředí a zlepšuje její celkový vzhled. Je také známé pro svou schopnost hydratovat pokožku.